ВІДГУКИ

Залишайте буд-ласка свої відгуки, вони є                                                            дуже ціннимими для нас. 

Яна

10.03.2017 at 12:16

Хочу висловити вдячність психологам Центру “Щаслива сім”я” за надану допомогу, професіоналізм, за те що показали шлях у психотерапію. Зараз я розумію, що якщо мені потрібна допомога психолога то я не хвора, а просто потребую підтримки та розуміння і сприяння у подоланні певних труднощів.Дякую за те, що ви є. Рекомендую усім, хто загубився, віднайти себе з допомогою спеціалістів Центру.

Саша 

13.03.2017 at 09:13

Живу і працюю за кордоном, мені вже скоро 39 років, а серйозних стосунків з жінками так і не було. Але був такий досвід коли ми проживали 6 років спільно з жінкою , там за кордоном, потім вона повернулася до свого чоловіка тут на Україні. Якось мій роботодавець натякнув , що в їхній країні такі питання допомагають вирішувати саме психологи і я цим скористався по приїзду до дому.
Зараз в мене є дівчина і справи рухаються до весілля, а пройшло лише пів року після консультацій з психологом.
Я, жінці психологу безмежно вдячний/

Андрій 

16.03.2017 at 14:53

Скоро буде рік, як ми цілою сім’єю були на консультації у психолога. Перші місяці ми привикали до кращих змін які тоді відбувались у нашій родині. На початку деякий час ми отримували короткі консультації по телефону, а недавно психолог сама зателефонувала і поцікавилась, як наші справи. Наша сім’я була приємно вражена, за що велика подяка їй як психологу і цілому Центру “Щаслива сім’я”.
Безмежно вдячні за вашу турботу.

Катя 

17.03.2017 at 10:11

Піти до психолога мені було не просто, але я це зробила. Чи очікувала я той результат який ми отримали? Скажу відверто тверде ні. Але було ще важливо долучити до роботи мою другу половину і спільними зусиллями у нас все пішло на краще. Сподіваюсь ми не упустимо своє щастя.
А психологам окремо хочу подякувати за їх фаховий і по сімейному теплий підхід до такої важливої роботи.

Таня 

23.03.2017 at 07:34

Ми з чоловіком збирались до психолога більше двох років і причин для цього було більше чим достатньо. Більше всього я сама не хотіла. І не те щоб не хотіла, напевно стидалась і переживала. А виявилось усе набагато простіше, дуже легко і комфортно, після декількох зустрічей з психологом.
Дуже, дуже дякуємо психологам за їхню роботу.
P.S. Тепер ми з чоловіком придбали декілька книжок по психології і звикаємо до кращих змін які відбулися у нашій сім’ї.

Міша 

24.03.2017 at 11:23

Не те що напевно, але точно, кожен має займатись своїм.
До чого я це сказав?..
Ми з моєю, вже колишньою жінкою, ще до того як одружилися перейшли всякі перепетії, то гадалки, то ворожбити, то до ксьонзів, ну повний капець.
А тепер після декількох зустрічей з психологами багато правди вилізло на зовні. Але добре, що і жінка на кінець зрозуміла, що те що вони з своєю мамою намутили, перспективи не мало.
Дякую психологам Центру “Щаслива сім”я”. Дуже сподобалась робота одночасно психологів жінки і мужчини.

Марія 

27.03.2017 at 14:06

Я, вже досить не молода людина і завжди мені здавалося, що роблю все правильно, про те, мій перший шлюб давно уже зруйновано моїми же руками. Але таке розуміння прийшло тільки тепер коли виросла моя дочка і в неї також такі проблеми у стосунках з чоловіками, як і колись у мене. Найгірше те, що з своїм татом і з моїм теперішнім чоловіком у неї стосунки досить не погані, а в мене з нею просто жах.
До психолога я сама ніколи б не звернулася, бо рахувала, що це нижче мого статусу, але мій чоловік настояв на цьому і я з трудом послухалась.
Звичайно, що за тих декілька зустрічей з психологом-консультантом досягнути радикальних змін в моїй ситуації не можливо, але з рідними в тому числі й з моєю дочкою стосунки на багато кращі і корисніші.

Щиро вдячна психологу-консультанту Центру психологічної допомоги “Щаслива сім’я”/

Галина 

04.04.2017 at 13:26

До психолога консультанта звернулася вперше і досвіду з такого в мене не було.
В сім’ї в якій я виростала алкоголь був дуже рідко – по святах.
Що відбувається з моїм чоловіком в плані горілки, важко підібрати слова. Ті хто пройшов це пекло мене розуміють.
Вже другий місяць як я консультуюсь у психолога, тому що чоловік і слухати про це не хотів. Особисто я навчилася, а тепер навчила і рідних, як вести себе у стосунках з алкоголіком. Зараз життя в нашій сім’ї набагато краще навіть 8-річний син це побачив. Думаю скоро чоловік сам буде не проти піти до психолога.
Дякую Центру “Щаслива сім’я”.

Микола 

08.04.2017 at 09:17

Декілька днів тому відбулася друга зустріч з психологами і я дуже задоволений від результату двох зустрічей. Може тому, що зі мною працювали двоє психологів, чоловік і жінка, щось у цьому є.
Дуже дякую вам!

Іван 

14.04.2017 at 07:31

Зустрічалися ми з моєю вже колишньою більше двох років: тиждень сварились два дні мирились і так весь час. Благо що вона сама мене затягнула до психолога.
То я хочу подякувати і психологу пані Оксані і моїй колишній.
Перший місяць ще трохи тягнуло до старого, а тепер, як каже моя мама, став подібний на людину.

Наталя 

18.04.2017 at 07:50

Перший раз я мала досвід роботи з психологом, пройшло вже немало років і розумію, що тоді я була молода і не знала що мені потрібно. Мені здавалося, що за одну зустріч з психологом можуть зникнути всі проблеми які накопичувались 5-6 років.
Але це далеко не так – на все потрібен час, терпіння, а найголовніше бажання.

Ігор 

19.04.2017 at 06:51

Живемо ми з жінкою уже 14 років. Був період коли я пішов від неї і більше двох місяців жив у бабусі. Бабця сказала, що по телевізору показували роботу психологів і порадила мені теж піти, що я і зробив.
Дуже дякую психологам за їхню допомогу. Раніше у жінки по декілька раз на місяць було ПМС, але я навчився з цим справлятись, і жінка також це помітила.

Ліля 

04.05.2017 at 10:31

Мені зараз соромно визнати, що я і освідчена людина, а зробити перший крок до зустрічі з психологом для мене було дуже важко. Натомість мій син якого я протягом року начебто й просила піти разом до консультантів, бо від сварок у хаті уже стіни лускали, сам запропонував мені піти до Центру “Щаслива сім’я”.
І я рада, що зробила це, бо сварок у нас стало набагато менше.
За що я вдячна і сину і психологам.

Леся 

09.06.2017 at 08:32

Прожили ми з чоловіком багато років і появилось таке відчуття, що окрім онуків нас нічого не об’єднювало. Якось ми з дочкою дивились по СТБ психологічну програму і прийшли до висновку: якщо нічого не міняти, то все залишається як є і навіть гірше. Ось так і відбувся наш прихід до Центру психологічної допомоги “Щаслива сім’я”.
Велика подяка психологам центру за їхній труд.

Ірина 

14.06.2017 at 06:41

Коли чоловік збирався за кордон працювати все виглядало дуже гарно. Нам здавалося, що для дітей тато має забезпечити майбутнє. І як в багатьох інших сім’ях у подібних ситуаціях виявилось все зовсім не так, як планувалося до виїзду чоловіка за кордон.
Діти вже виросли і пішли своєю дорогою без допомоги батька, а мене сильно пригнітила самотність тому я і звернулася до психологів за допомогою.
Щиро вдячна психологам за допомогу.

Катя 

27.06.2017 at 12:51

Їдучи в міському автобусі побачила, що під ногами валяється візитка, як потім прочитала про психологічну допомогу. Саме така допомога, останні 4 роки, нашій сім’ї конче була потрібна. включаючи батьків з якими ми живемо. В зміни на краще вірилось з трудом, але надія була.
Що було приємною несподіванкою, це прихід психологів до нас до дому і робота разом з усією сім’єю включаючи батьків і дітей.
Змін за два тижні було багато, в кращу сторону.
Велике, велике дякую психологам!

Валентина 

30.06.2017 at 07:11

В житті багатьох сімей настають такі періоди коли ніхто нікого не розуміє, не чує і дуже схоже на суцільну безпорадність. І всі поради друзів, рідних, знайомих і до цього списку можна додати гадалок, магів, екстрасенсів, священників, стають марними, а можливо і шкідливими.
Тільки з останньою надією ми згадуємо про людей котрі кваліфіковано надають психологічну допомогу у вирішенні сімейних проблем.
Робота психологів дуже не проста і енергозатратна.

Іван 

04.07.2017 at 14:58

Більше шести років у нашій сім’ї відсутня нормальна сімейна атмосфера. Коли потрохи набирається бруду у стосунках то складно звернутися до спеціалістів щоб змінити на краще становище у вашій сім’ї.
Напевно для будь-якої сім’ї першим складним кроком є думка про дітей, але і вона буває хибною. Більше року ми з дружиною розлучені і двоє однаково розуміємо, що дуже довго травмували себе і дітей.
Зміни це завжди важко.
Дякуємо психологам.

Тарас 

20.07.2017 at 10:28

Сімейний конфлікт давно мав місце. Від сусіда знаю про центр психологічної допомоги. Жінка підтримала мене, давно вже пропонувала звернутись до психолога. Ми дійсно отримали цінні поради, зустрілись разом і поодинці, зрозуміли ситуацію. Я задоволений, відверто було важко прийти перший раз. Але раджу! Інколи не зайве поговорити з психологом.

Стас 

27.07.2017 at 12:45

На роботі дізнавшись про існування і роботу вашого центру набрався сміливості до вас подзвонити тим більше, що за останні два роки жінка вже дістала порадами. щоб звернутись за психологічною допомогою в сімейних стосунках. Відверто кажучи я пішов, щоб задовольнити примхи жінки. Мені дуже не сподобалось, на початку роботи з психологом, що мене розложили, як пацана по полочках, але правда допомогли мені побачити своє обличчя та поведінку по відношенні досвоєї сім’ї. Здається, в нашій сім’ї змінилось немало на краще. Правда жінка сама так жодного разу і не пішла. Мене витрутила, а сама не пішла. Всією сім’єю тепер звикаємо до змін, які відбулися в сім’ї.

Влад

07.08.2017 at 12:43

Хотів поділитися своїми емоціями. Я знав про діяльність центру від своїх друзів. Методи розв’язання суперечок прикольні і запам’ятались. Ми з друзями підійшли разом, розіграли свою ситуацію і за декілька зустрічей зрушили з місця. Дуже класний центр і класні психологи.

Микола 

17.08.2017 at 12:47

Уже пройшло більше року. Твердо можу сказати, що раніше я від своєї жінки хотів отримувати те, чого б хотілося мені. Прикривався тим, що заробляю гроші. Я зрозумів, для того, щоб отримати любов, повагу і розуміння треба самому віддавати. Не знаю, чи маю право рекомендувати іншим чоловікам, порадити спробую. Якщо ви щось подібне відчуваєте у своїй сім’ї, переступіть через своє его і зробіть перший крок.

Світлана 

12.09.2017 at 09:34

Я доросла людина, у мене життєвий досвід може не дуже великий, але я думала, що знаю або можу знайти відповідь на життєві питання. Ми з чоловіком разом вже не один десяток років. В якийсь період наші відношення зайшли в такий глухий кут з якого, я так думала. вихід тільки розлучення. Я не вірила, що психолог зможе нам допомогти, але це була соломинка за яку хапається потопаючий. І ця соломинка витягнула нас на беріг. Я дуже вдячна психологу центру “Щаслива сім’я” за те, що допомогла нам зробити ще один крок назустріч один одному. Раджу всім не боятися звертатися до психолога.

Віра 

15.09.2017 at 06:46

Доброго дня! Хочу подякувати кваліфікованим спеціалістам Центру психологічної допомоги “Щаслива сім’я”. Я звернулась до психолога, в той час, коли не бачила ніякого виходу із своєї вкрай важкої ситуації. У центрі поставились до моєї ситуації з розумінням. Після кількох сеансів я почала дивитись на ту чи іншу ситуацію другим поглядом. Я зрозуміла, що з будь-якої ситуації можна знайти вихід, головне повірити в себе!!! Велике вам спасибі!

Аня 

18.09.2017 at 07:36

Я нещодавно завершила консультуватись у одного з психологів Центру. Мені дуже сподобалася доступність послуг,було дуже легко працювати. Це мій перший досвід консультації у психолога, але я задоволена. Дякую своєму психологу за роботу і допомогу у вирішенні моєї проблеми. Раджу усім звертайтеся до психологів. Рекомендую психологів Центру “Щаслива сім’я”.

Vanya 

13.10.2017 at 06:28

Я вже з дітьми не міг впоратись, жінка поїхала за кордон. То вже три роки. А діти зі мною. Трохи водив їх до тещі, але вже не можна дати ради. Я в Центрі був з дітьми і ми ще приходимо. Старший сам приходить. Ми багато думали і говорили разом. Вже є деякі зрушення. Якось почало бути організовано. Ми з дітьми почали більше бути разом, ми обговорюємо всі домашні проблеми. Нам багато сказали нового і цікавого. Ми всім радимо приходити і змінювати життя.

Слава 

14.10.2017 at 08:31

Наше з чоловіком звернення до психолога було викликане постійними докорами чоловіка про те, що я впродовж семи років сиджу у нього на шиї і не хочу йти на роботу. Виявляється якщо хотіти можна знайти роботу і позбутися постійних конфліктів в хаті.
Велика вдячність психологу!

Оля 

17.10.2017 at 11:18

Завжди чомусь важко визнавати і говорити про свої недоліки, а після роботи з психологами розумієш, що це дуже потрібно для того, щоб змінити своє життя на краще. Мені 38 років, а вже фактично зруйнувався третій шлюб і мені завжди здавалося, що винні тільки мужчини котрі були в моєму житті.

Леся 

26.10.2017 at 06:57

Після одруження ми з чоловіком зрозуміли що ми дуже різні і жити сім’єю дуже складно. А ще більше ми це зрозуміли після роботи з психологом і це добавило упевненості щодо розлучення. Одне в наших з чоловіком стосунках добре, що дітей не народили.

Мар’на

01.11.2017 at 14:19

Довго збиралися з чоловіком до психолога і завжди знаходились якісь причини щоб не піти, але вже діти можна сказати нас напоумили, так і сказали, що ми батьки вже дістали своїми сварками і взагалі забирайтеся з хати і сваріться десь в іншому місці. Поки що відвідуємо психолога. Не довго але результат здається є і це підтвердили діти.

Галя 

15.11.2017 at 07:43

Вже скоро буде рік коли ми з чоловіком звернулися до психологів з метою, покращити ситуацію в нашій сім’ї. Перших пів року після консультацій стосунки з чоловіком були значно кращі, а зараз потихеньку стає все як було раніше. Приблизно так відбувалося в першому шлюбі. Мабуть прийдеться звернутися до психологів самій.

Даша 

11.12.2017 at 15:51

Як часто наше его живе своїм життям і потребує щоб його постійно задовольняти. Коли тобі про це говорять рідні, близькі люди – це тільки злить. А коли ви працюєте з психологом, використовуєте різні техніки, то виявляється, що своє его можна і полюбити, обняти і випустити гуляти щоб воно було менше агресивним.
Міняти життя на краще не тільки складно, але і цікаво.

Артур 

12.12.2017 at 10:57

Більше року тому познайомився з переселенкою зі сходу. Вона розлучена + двоє дітей і я розлучений сплачую аліменти на дітей. В холостяках проходив більше трьох років, штука цікава, а головне повна свобода і жодних зобов’язань. В якийсь момент дуже захотілось прийти додому і щоб тебе хтось чекав. І ось зустрів свою східнячку, а виявляється, що менталітети то різні і налагодити стосунки з її дітьми дуже не просто. В моєї східнячки досвід роботи з психологами був, у мене – ні, але ми вже два рази зустрічались з психологом, поки що я приємно вражений.

Анна 

25.12.2017 at 11:16

Війна, що прийшла неочікувано, топчеться не тільки по нашій землі, а і по наших сім’ях.
Страшно згадати, що робилося з сином перших півроку після демобілізації.
Але спільними зусиллями, дякую Богові, дякую синові,що почув мої вмовляння. Звичайно велика подяка психологам за їхній труд і терпіння.