СПЕЦІАЛІСТИ ЦЕНТРУ

Колектив – це не якась безлика маса. Він існує як багатство індивідуальностей. (Сухомлинський В.А.)

ПСИХОЛОГ– це та людина, яка допоможе встановити душевну рівновагу, відновити внутрішню гармонію, розібратися в собі, впоратися з особистою проблемою та відчути власну значущість.

Микола Досяк

Керівник Центру, військовий психолог, магістр військовоїпсихології.  

Іра Гаргат

Практикуючий психолог. Сертифікований        психотерапевт в напрямку позивної психотерапії Вісбаденської Академії Позитивної Психотерапії. Член Української Спілки Психотерапевтів (УСП). Член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP). Член асоціації практичних психологів Івано-Франківської області.“Сім’я повинна бути для людини місцем любові, ніжності, прийняття, натхнення, джерелом розвитку. Здоровою є не  та сім’я, де немає конфліктів, а та, яка вміє про них говорити, домовлятися та вирішувати конструктивно. 

Оксана Крутоголова

Практичний психолог у сфері освіти, сертифікований психолог-консультант у методі Позитивної психотерапії, (Член Вісбаденської Академії Позитивної Психотерапії ),  фахівець по роботі з особами/сім’ями, що постраждали від торгівлі людьми, насильства в сім’ї, кризовими сім’ями.

“З сім’ї починається життя кожної людини, відбувається формування її внутрішнього світу,  світогляду, який пізніше вона нестиме у свою власну сім’ю.  Сім’я – це опора, підтрика і захист для кожного.  Зрозуміло, що для мене прикладом “щасливої  сім’ї” є моя власна родина. Тому мені б дуже хотілося, щоб моя майбутня сім’я була схожою на мою нинішню”.

Світлана Левко

Психолог, тренер, сертифікований консультант у руслі Позитивної психотерапії, спеціаліст по роботі з підлітками.  Фахівець у темі самореалізація,  робота з цілями, стосунки в парі.

«Сімейне щастя – це те, до чого я прагну в майбутньому. Хочу, щоб мої діти мали яскравий приклад того, якою повинна бути щаслива сім’я і вірю, що зумію їм цей приклад показати.»

Олена Ліщинська

Кандидат психологічних наук, докторант Інституту соціальної та політичної психології АПН України

“Сім’я – це лабораторія приватного життя людини; це єдине місце, де людина набуває власне людських рис, і те, що кожному з нас дано у вигляді життєвих умов розвитку; це та життєва заданість, яку неможливо змінити”.